V ювілейна міжнародна конференція «Ера після covid-19»

Цього року улюблена всіма конференція по ринку бобових культур вперше відбудеться в новому, сучасному форматі. Локація під відкритим небом з територією понад 1300 м 2 на неперевершеному правому березі Дніпра готова зустрічати Вас 25 вересня 2020 року. Буде ще цікавіше та драйвовіше!

Пропонуємо Вам для початку почути експертні думки щодо тенденцій розвитку світового ринку бобових, дізнатися, чим живе зараз бобовий ринок та як при фінансовій кризі не втратити актуальність своєї компанії. Все це буде подано «під соусом» кліматичних викликів. І на десерт – «підводні камені» бобового бізнесу від виробника до полиці у вашому улюбленому супермаркеті.

З огляду на реалії поточного року, що склалися на тлі обмежень в зв’язку з пандемією, захід буде проводитися з дотриманням всіх необхідних карантинних норм. Крім того, є можливість прийняти ONLINE-участь в конференції.

Філіжанка смачної кави з бобовою цукерочкою підніме настрій та допоможе налаштуватися на чергову інформативну порцію доповідей!

Слідкуйте за новинами на нашому сайті http://project2798114.tilda.ws/conf-ru.

Приходьте та насолоджуйтеся неперевершеними краєвидами Києва , спілкуванням, гарячими темами конференції та грою в гольф, яка очікує Вас ввечері!

Важливо! Кожен учасник отримає необхідні засоби захисту, а саме санітайзери, маски, рукавички.