Знаки безпеки і захисту здоров’я на місцях складання непридатних пестицидів та невизначених хімічних речовин

Питання безпечного поводження з непридатними хімічними засобами захисту рослин розглядалося 2 листопада в ході засідання колегії Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької ОДА.

Як повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, всі пестициди в області перезатарені, тобто знаходяться у відповідній тарі, яка запобігає їхньому просоченню в грунт, та закриті.

«У 2018 році за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища виготовлено знаки безпеки для всіх місць тимчасового складування непридатних ХЗЗР на території Вінницької області. Знаки виготовлено з полімер-піщаних матеріалів, аби запобігти актам вандалізму з метою здачі їх на металобрухт. Сьогодні представники районів області  отримали такі знаки безпеки для подальшого їх встановлення у відповідних місцях», – наголосив Андрій Гижко.

Присутній на засіданні колегії експерт Всеукраїнської екологічної громадської організації «МАМА-86» Олександр Посмітний зауважив, що Вінницька область є лідером у проведенні інвентаризації непридатних пестицидів та агрохімікатів, і очікується, що вона перша буде готова до їх остаточного знищення.

Отже, Вінниччина стане першим регіоном України, який  розміщує знаки безпеки і захисту здоров’я у всіх місцях складування непридатних хімічних засобів захисту рослин.

Інфоіндустрія за матеріалами vin.gov.ua

Читайте нас у Telegram

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry