Вінницький Агрохімічний Форум у розпалі!

Інформативні презентації, жваві обговорення, огляд та прогнози ринку – і це – лише перша половина заходу.

Першим виступив Дмитро Гордейчук, керівник проєкту Інфоіндустрія. Він презентував досить детальний огляд ринку та прогнози на 2024 рік. Ось деякі тези:

в першому півріччі 2023 року в Україні карбаміду спожито більше, ніж аміачної селітри. В 2024 році ситуація точно змінитися в протилежну сторону;

Індія має дефіцит карбаміду понад 1 млн тонн. Варто очікувати новий тендер;

ціна на сировину (фосфор, калій) може знизитись на 10-12%;

після 31-го грудня 2024 року росія може створити проблеми на ринку газу в Україні. Ринок добрив України показав зростання, за думкою Дмитра Гордейчука, Україна вже спожила в 2023 році майже 4 млн тон добрив.

Роман Сластьон виступив наступним та розповів про ексклюзивні добрива ICL. Особливу увагу отримав продукт Polysulphate. Це добриво містить калій, кальцій та магній в сульфатних формах. Добриво має пролонговану дію та вивільняється у більш оптимальний час.

До програми доєдналась команда Agrovit Group, що є українським виробником спеціальних добрив та РКД з україно-польськими інвестиціями. Основний підхід компанії – це підбір добрив відповідно до катіонного складу ГВК. Згідно з їх досвідом, ефективність добрив висока, якщо їх застосовують з метою оптимізувати баланс поживних елементів в грунті.

Після п’яти презентацій відбулася дискусія. В цей час три виробники добрив поділилися своїм досвідом закупок сировини та виробництва кінцевого продукту.

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Підпишись на Infoindustry