XERION з гумовими гусеницями та двигунами Stage V

CLAAS запускає XERION TRAC TS з чотирма гусеничними доріжками. У лінійці системних тракторів також є двигуни Stage V та CEBIS з сенсорним екраном. Новий XERION 4200 замінює XERION 4000.

XERION TRAC TS потужністю до 530 к.с.
Новий системний трактор з гумовими гусеницями доступний в наступних версіях: XERION TRAC TS 5000 і 4500 з потужністю 530 к.с. / 390 кВт або 490 к.с. / 360 кВт. Система гумових гусениць від голландського виробника Zuidberg оснащена гусеницями CAMSO з шириною гусениці 30 «/ 762 мм. Це збільшує займану площу машини на 25% в порівнянні з найбільшою одиночної шиною. Гусениці призначені для забезпечення надійного тягового зусилля і мінімізації тиску на грунт практично у всіх умовах. Оснащені маятникової системою підвіски, гумова гусениця ідеально адаптуються до місцевості і забезпечують високий рівень комфорту водія в поєднанні з підвіскою кабіни.
Масса  XERION TRAC TS становить 24 т. Допустима загальна вага транспортного засобу на дорозі становить макс. 30 т. Крім того, всі версії машини мають зовнішню ширину менше 3,00 м.

Новий XERION 4200 оснащений двигуном MTU OM 470, який збільшує потужність двигуна майже на 30 к.с. до 462 к.с. / 340 кВт в порівнянні з XERION 4000. Це дає трактору значно вищий запас ходу для керування допоміжним обладнанням. З переходом на новий стандарт викидів двигуни MTU OM 471 в XERION 5000 і 4500 також мають більш високі крутний момент в діапазоні низьких і середніх оборотів двигуна.
Система додаткової обробки вихлопних газів, що включає DOC, DPF і SCR, зручно розміщується в існуючих контурах трактора. Це гарантує, що технологія контролю викидів в нових моделях XERION жодним чином не перешкоджає огляду водія.
Інтервал обслуговування нових двигунів збільшується до 1000 годин, що вдвічі більше, ніж в попередніх серіях. Вимірювальний щуп замінений датчиком  рівня масла , який тепер відображається в CEBIS.

Тепер кабіна оснащена підлокітником з вбудованим багатофункціональним важелем управління CMOTION і сенсорним екраном CEBIS, знайомим по AXION і ARION. 12-дюймовий дисплей дає чіткий огляд усіх основних налаштувань машини і забезпечує прямий доступ до налаштувань рульового управління, трансмісії і гідравліки. Крім роботи з сенсорним екраном, функціональні кнопки на важелі управління CMOTION і підлокітнику також можуть бути вільно призначені. Новий домашній екран відображає всі індивідуально призначені функціональні кнопки і дозволяє швидко перевірити рівень моторного масла з кабіни. Індивідуальні настройки  можна зберегти на USB-накопичувачі і перенести на інший XERION.

 

ІА «Інфоіндустрія»