Нанотехнології у виробництві українських мікродобрив

Єдиний в Україні виробник, який застосовує надсучасні нанотехнології для виробництва мікродобрив та біопрепаратів – це «Мінераліс Україна». В Україні  продукцію вже гідно оцінили – компанія спостерігає великі темпи зростання продажів. 

Компанія успішно реалізувала інноваційну плазмово-імпульсну технологію отримання надчистих карбоксилатів металів: міді, магнію, марганцю, цинку, заліза, кобальту, молібдену, неодиму, селену, германію тощо.Для створення істинних розчинів металів використовується тільки максимально очищена деіонізована вода, а хелатуючими агентами виступають природні двох- і триосновні карбонові кислоти.

Мікродобрива, від “Мінераліс” застосовуються для передпосівної обробки насіння зернових, технічних, бобових і овочевих культур, а також позакореневого їх живлення. Органічна основа  препаратів забезпечує ефективне транспортування наночастинок металів і дуже швидке включення їх у метаболізм рослини без забруднення ґрунту залишковими токсичними сполуками.

Вони суттєво покращують енергію проростання і схожість, сприяють розвитку кореневої системи та вегетативних органів рослини, стійкість до впливу негативних факторів. В Україні  продукцію вже гідно оцінили – компанія спостерігає великі темпи зростання продажів. Також, декілька  препаратів зареєстровані і в Євросоюзі. Аналогів українській продукції там немає, ціна на  продукти в 3-4 рази нижча, а якість вища за пропоновані європейські мікродобрива.

Про унікальні мікродобрива ви можете дізнатись  на конференції «Захист та живлення рослин 2015″, яка відбудеться 21-22 травня. Детальніше на  euroagrochem.com

Инфоиндустрия

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry