З комфортом на поле: «Епіцентр К» придбав 8 мікроавтобусів

Компанія «Епіцентр К» придбала в лізинг 8 нових мікроавтобусів Ford Transit V 363 Minibus. Цей автотранспорт призначений для перевезення на робочі місця та з роботи додому співробітників аграрного напрямку. Мікроавтобуси будуть закріплені за чотирма агровиробничими кластерами компанії – Вінницьким, Західним, Центральним і кластером «Кряж», де перевозитимуть механізаторів, комбайнерів та агрономів в мехзагони та поля.

Автобуси Ford Transit придбано у дилерському центрі VIDI за фінансового сприяння Альфа-Банк Україна.

За словами керівника аграрного напрямку «Епіцентр К» Василя Мороза, впровадження такого централізованого підходу до логістики персоналу створить комфортніші умови для співробітників, а також дозволить зекономити час, що є вкрай важливим у період жнив та сезонної роботи в полях.

 «Наша головна цінність – це люди, для яких ми створяємо привабливі умови праці. Враховуючи, що деякі співробітники проживають у територіально віддалених селах, ми вирішили зробити їхнє перевезення на робочі місця та комфортнішим», — зазначає Василь Мороз.

Наразі на кластерах розробляються маршрути та графіки, щоб максимально охопити персонал. Кожен мікроавтобус Ford Transit розрахований на одночасне перевезення 14 осіб

Довідка.Аграрний напрямок групи компаній «Епіцентр К» обробляє с/г землі на Вінниччині, Хмельниччині, Тернопільщині, Черкащині та Київщині. До його складу входить 20 тваринницьких ферм та 6 елеваторів. Після завершення реконструкції діючих зерносховищ та будівництва нових елеваторів потужності компанії зі зберігання зерна виростуть до 1 млн т.

Інфоіндустрія