З м’яса равликів вигідно виробляти консерви та напівфабрикати

Світові темпи росту галузі вирощування равликів зростають на  5-7% щороку. Основні споживачі – Європейські країни (Іспанія, Франція та Італія), вони купують равликів в Марокко. В України є усі шанси також постачати цю продукцію до ЄС.

Равликівництво в Україні почало активно розвиватися після 2017 року. Тоді почали масово відкриватися ферми, з’явилось багато «шкіл», що навчали вирощувати равликів. Проте питання збуту не було врегульовано і фактично був відсутній легальний експорт фермерського равлика.

Про це мова йшла під час форуму “Вся правда про равликовий бізнес. Як заробляти на вирощуванні равлика у власному городі. Основи равліківництва”.

Питання відкриття експортної компанії для Асоціації равлиководів ProSnail було принциповим. “Вже восени 2019 року були отримані всі документи та почався викуп равлика у фермерів. Тепер професійна команда Асоціації може забезпечити не тільки впевнений старт для ферм різного масштабу та вкладень – від маленьких сімейних до великих з промисловими масштабами, а й гарантувати збут вирощеного равлика. Всі відносини ми готові прописувати договорами співпраці, щоб убезпечити кожну сторону”, – наголосила Тетяна Шевченко, виконавчий директор Асоціації равлиководів ProSnail.

З м’яса равликів можливе виробництво консерв та напівфабрикатів, собівартість такого виробництва буде нижчою, ніж традиційної продукції. “Усе залежить тільки від нас”, – додала експерт.

Вона радить починати цей бізнес з навчання, тому що багато новачків не розраховують свої сили та припускаються багатьох помилок при плануванні равликової ферми.

 

ІА “Інфоіндустрія”

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry