За 2020 рік засобами захисту рослин оброблено понад 0,9 млн. га сільгоспугідь

Інформація про хід робіт із захисту рослин, наданою Головними управліннями Держпродспоживслужби в областях, 27 березня 2020 року забезпеченість сільгосппідприємств засобами захистурослин для проведення робіт із захисту посівів сільськогосподарських культур збільшилась за минулий тиждень на 4 % порівняно з минулим тижнем і становить 25,4 тис. т препаратів, або 79 % до потреби в препаратах в І півріччі 2020 року, що є достатнім для забезпечення здійснення комплексу заходів захисту сільськогосподарських культур у ранньовесняний період2020 року.

Забезпеченість сільгосппідприємств в препаратах для протруювання насіння ярих зернових і зернобобових культур становить 100 % до потреби в цих препаратах. В свою чергу в господарствах триває протруювання насіння – всього на сьогодні протруєно понад 200 тис. т.
В сільськогосподарських підприємствах переважної більшості областей здійснюються заходи захисту сільськогосподарських культур від шкідників, хвороб і бур’янів. Всього на сьогодні оброблено засобами захисту рослин понад 0,9 млн. га сільгоспугідь, з яких на площі близько 0,2 млн. га для контролю бур’янів застосовано гербіциди. Також в господарствах проводиться профілактичне оздоровлення посівів озимих зернових і ріпаку, садів, виноградників від хвороб та здійснюється комплекс заходів захисту рослин від шкідників. Подальше зростання температури повітря сприятиме розвиткові шкідливих організмів у посівах сільськогосподарських культур, а також підвищить ефективність застосовуваних засобів захисту рослин для боротьби з ними.
Для проведення всього комплексу заходів захисту рослин від шкідливих організмів з початку року використано понад 0,6 тис. тонн пестицидів і біопрепаратів.

Інфоіндустрія за матеріалами ДПСС