За останній тиждень банки-учасники програми «Доступні кредити 5-7-9%» видали 463 мільйони гривень

За останній тиждень банки-учасники програми «Доступні кредити 5-7-9%» підписали 234 угоди фінансування підприємців на загальну суму в 463 мільйони гривень. Більше половини – 54% (215 мільйонів гривень) від загальної суми  укладених за останній тиждень угод – складають угоди з рефінансування попередньо виданих кредитів. 24% (111 мільйонів гривень) – це видані інвестиційні кредити. І позики на поповнення оборотних коштів складають 22% (102 мільйони гривень).“Загалом з лютого банки-учасники видали 4577 позики на загальну суму в майже 11 мільярдів гривень. З них 7,9 мільярда гривень були видані в якості рефінансування попередньо отриманих позик, 2,2 мільярда підприємці отримали на капітальні інвестиції та 721 мільйон гривень в якості антикризових кредитів під 3%”, – проінформував Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

Лідерами за кількістю угод в рамках програми «Доступні кредити 5-7-9%» залишаються державні банки – на першому місці Приватбанк ( 1160 кредитів на загальну суму 818 мільйонів гривень); на другому місці Укргазбанк (783 кредити на загальну суму 1,6  мільярда гривень); і на третьому – Ощадбанк (717 кредитів на суму 959 мільйонів гривень).

Найбільші ж за сумою кредитні портфелі в рамках програми «Доступні кредити 5-7-9%» сформували комерційні банки. На першому місці все ще залишається Райффайзен Банк Аваль (2,5 мільярда гривень), Креді Агріколь Банк на другому місці (1,4 мільярда гривень) і на третьому – ПУМБ (1,4 мільярда гривень).

Нагадаємо, Фонд розвитку підприємництва уклав угоди про співробітництво вже з 19-ма банками: АТ «Ощадбанк», АБ «Укргазбанк», АТ КБ «ПриватБанк», АТ «Укрексімбанк», АТ АКБ «Банк Львів», ПАТ «ПУМБ», АТ «БАНК АЛЬЯНС», АТ «КРЕДОБАНК», ПАТ «БАНК ВОСТОК», АТ «Райффайзен Банк Аваль», АТ «ТАСКОМБАНК», АТ «Альфа-банк», АТ «КБ «ГЛОБУС», АТ «МЕГАБАНК», АТ «ПОЛІКОМБАНК», АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», АТ «ОТП Банк», АТ «КРЕДИТВЕСТ БАНК», АТ «АГРОПРОСПЕРІС БАНК».

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry