За перший квартал 2019 року виручка цукрового сегменту «Астарти» зменшилася на 44%

У першому кварталі 2019 року консолідована виручка Групи зросла на 28% — до 116 млн євро за рахунок високих показників у сільськогосподарському та соєпереробному сегментах. Понад двократне, до 62 млн євро, збільшення виручки у сегменті рослинництва відбулося завдяки зростанню цін на зернові культури та збільшенню продажів кукурудзи після її рекордного врожаю у 2018 році.

На ринках цукру у звітному періоді  ціни були на 9% нижчими, порівняно з 1 кварталом 2018 року, у зв’язку з чим компанія скоротила обсяги продажів на 42% — до 54 тис. т. Показник EBITDA збільшився на 2% — до 14 млн євро, чистий грошовий потік від операційної діяльності зріс на 87% — до 40 млн євро. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Виручка цукрового сегменту скоротилася на 44% — до 20 млн євро внаслідок зниження обсягу продажів, пов’язаного з низькими цінами на внутрішньому та світовому ринках. Дворічне перенасичення ринку цукру продовжує пригнічувати рентабельність індустрії в цілому. У відповідь на ринкову ситуацію «Астарта» скоротила посівні площі під цукровими буряками на 12% — до 36 тис. га.

Укрцукор

Инфоиндустрия