Захист посівів в період весняної посівної

Для першочергових захисних заходів аграрії використовують протруйники, гербіциди та інсектициди. Ці препарати використовуються практично завжди. Всі подальші обробки залежать від  технології, яку використовує господарство. Засоби захисту потрібно готувати раніше, прогнозуючи можливі втрати, адже ситуації, коли захист зовсім не потрібен, на жаль не зустрічаються. 

Фунгіцидний, гербіцидний, інсектицидний захист проходить в основному весною. Багато  буде залежати від погодних умов, які складуться на початку сезону.

Вибір продуктів широкий і продовжує поповнюватись новинками.

Одразу варто відмітити, що найбільший сегмент ринку ЗЗР припадає на препарати для захисту зернових колосових культур.

Швидко зростає сегмент фунгіцидів, що залежить не тільки від погодніх умов, а також порушення сівозміни та зміни структури посівних площ.  Перш за все аграрії звертають увагу на ранні культури, наприклад, ячмінь, горох. На основних ярих зернових(ячмінь, пшениця) і зернобобових(горох, соя) в першу чергу проводіть обробку насіння фунгіцидними протруйниками від хвороб, що можуть знаходитись на поверхні насіння та для профілактики зараження грунтовими патогенами. Далі додають інсектициди, для контролю грунтовиш шкідників та фітофагів сходів. Можна також додати стимулятори росту та мікродобрива. Протруювання посівного матеріалу є досить вагомим, адже це дозволяє попередити появу хвороб, які важко контролювати в процесі вегетації практично не можливо, наприклад, кореневі гнилі.

Инфоиндустрия по метериалам apk-inform.com