Вже за день стартує VІI-й Київський агрохімічний форум: Добрива, ЗЗР, Насіння

Запрошуємо Вас 28 лютого – 01 березня 2019 року взяти участь у щорічному «VІI Київському агрохімічному форумі. Добрива, ЗЗР, Насіння».

Знайдіть можливість та час і не пошкодуєте матимете можливість першими почути цікаву і корисну інформацію від наших спікерів, прийняти участь в обговоренні, розширити коло знайомств. Дізнатися про стан та перспективи ринку насіння, спеціальних добрив та засобів захисту рослин. Даний захід поєднає в собі органи влади, галузевої бізнес-спільноти та наукових експертів. Програмою заходу передбачається чотири сесії:

І. Панель регуляторної політики (модератор керівник проекту ІА «Інфоіндустрія»  Д.В. Гордейчук ).

ІІ. Спецдобрива — не кількість, а якість (модератор Михайло Саницький, головний аналітик ІА «Інфоіндустрія»).

ІІІ. Проблеми ринку ЗЗР в Україні (модератор Владислав Седик Президент Фітосанітарної асоціації України) .

IV. Стан та перспективи ринку насіння в Україні (модератор Сюзана Григоренко, виконавчий директор Насіннєвої асоціації України).

В рамках форуму 01 березня 2019 року відбудеться  пізнавальна екскурсія до  міжнародної  насіннєвої компанії MAS Seeds.

Знайдіть можливість та час і не пошкодуєте матимете можливість першими почути  і побачити цікаву і корисну інформацію від   представників  MAS Seeds. Будучи повністю представленою в  Європейському Союзі, 10 років тому MAS Seeds розширила ареал бізнес-активності на територію України. За цей час компанія відкрила в Україні закордонну філію, збудувала надсучасний насіннєвий завод, науково-дослідну станцію, створила виробничий кластер з вирощування насіння. В 2018 році MAS Seeds продовжує реалізацію своєї стратегії в Україні.  1 червня 2018 року поблизу Києва відкрито нову науково-дослідну станцію та новий офіс філії MAS Seeds в Україні.

З більш детальною інформацією про захід та умови  участі  можна ознайомитись на сайті euroagrochem.com та за телефонами +38-097-333-74-38

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry