Заводи «Астарти» виробили цукру на 37% більше, ніж в попередньому сезоні

У 2019 році цукрові заводи агропромхолдингу «Астарта-Київ» виробили 75,6 тис. т екстра білого цукру, що на 37% більше від факту 2018 року (55 тис. т). Про це йдеться в повідомленні компанії на Facebook-сторінці.

На 31% зменшено втрати цукрових буряків на кагатному полі (факт 0,41%). Частка цукру вищої категорії становить 95,5%. Також скорочено споживання газу на виробництво на 3,6% від попереднього року.

Також в «Астарті» відзначили, що в 2019 році впроваджено два модулі діджиталізації агровиробництва: Agrichain Land — управління земельними ділянками та управління полями, а також система Agrichain Farm — управління агровиробництвом.

«Астарта-Київ» — вертикально інтегрований агропромисловий холдинг, який здійснює діяльність в Полтавській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Житомирській, Чернігівській, Черкаській і Харківській областях. До складу холдингу входять вісім цукрових заводів, агрогосподарства із земельним банком близько 250 тис. га і молочні ферми. У 2014 році холдинг ввів в експлуатацію завод із переробки сої в Полтавській області (ТОВ «Глобинський переробний завод») та біоенергетичний комплекс (м. Глобине, Полтавська обл.).

Інфоіндустрія