Зернові снеки від Добродія – в оновлених упаковках

“Добродія Фудз” представилазерновіснеки YUMMOJI в оновлених упаковках по 220-300 г.

 

Зростання споживацького попиту на готові до вживання продукти із зернових у “карманному” форматі посприяло тому, що торіккомпанія “Добродія Фудз” запустила виробництво хрустких сухих снеків для швидких сніданків чи перекусів під ТМ YUMMOJI вагою упаковки 30 г.

Провівши дослідження на фокус-групах, ми отримали запит на порційні сухі сніданки для формування ланч-боксів для дітей та підлітків, споживання під час подорожей чи відпочинкуабо ж на робочому місці. Так зявився ще один бренд у нашому продуктовому портфелі – YUMMOJI. Цезернові снекирізноманітних популярних смаків у “карманному” форматі. У напруженому ритмі сучасного життя такі смаколики допоможуть швидко вгамувати голод, і що немало важливо– це повноцінна і здорова альтернатива не дуже корисним чипсам або сухарикам“, – розповіли в компанії “Добродія Фудз”.

Нещодавно провідний український виробник продукції із зернових вирішив збільшити вагу упаковок до 220-300 г (залежно від продукту). Це рішення в компанії пояснюють тим, що попит на таку вагову категорію має тенденцію до зростання.

Асортимент хрустких снеків доволі широкий: від популярних глазурованих кульокіз какао та глазурованих кукурудзяних пластівців до глазурованих кульокТріозбагачених вітамінами або жглазурованихкукурудзяних пластівців з медом (всього 6 позицій).

Наразі в Україні хрусткі зернові снеки YUMMOJI у збільшеній упаковці споживач може знайти у магазинах роздрібної торгівлі формату “біля дому.

Зазначимо, що при виробництві готових сніданків YUMMOJI використовуються лишенатуральніінгредієнтита кокосоваолія, яка надає продуктам оригінальний витончений смак. І, що важливо – при виробництві не додається пальмова олія. Це робить продукцію YUMMOJIне лише смачною, але й корисною.

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry