ЗТМК почав виробництво захисних масок та антисептиків

«Запорізький титано-магнієвий комбінат», який входить до титанового бізнесу Group DF, запустив власне виробництво багаторазових захисних масок.  Виробництво облаштоване на базі швейної ділянки відділення обслуговування господарчого цеху ЗТМК.

«Ми тимчасово перепрофілювали один з наших підрозділів та запустили виробництво масок. Виробництво масок буде продовжуватись, допоки у засобах індивідуального захисту  буде потреба. Додатково вироблені маски будуть передаватись  лікарням Запоріжжя. На виробництві цієї продукції комбінат  ні копійки не заробляє, а навпаки, тільки несе затрати. Ми об’єднуємо наші зусилля з державою, щоб протидіяти загрозі. Для нас, як відповідальної компанії, здоров’я і безпека її співробітників, їхніх родин та жителів міста є пріоритетом», –  підкреслив директор ТОВ «ЗТМК»  Володимир Сівак.

ЗТМК також почав самостійно виробляти  пробні партії дезінфікуючих засобів для власних потреб. Потреба комбінату у дезрозчинах складає близько 250-280 л на тиждень. Дозатори з антисептиком вже встановлено в основних місцях проходу персоналу на комбінаті, в цехах та підрозділах підприємства.

Весь персонал ЗТМК (3458 людини) забезпечений захисними масками та дезінфікуючими засобами. ЗТМК вдалося дуже швидко втілити низку ефективних превентивних заходів із запобігання хворобі, і зараз підприємство працює в звичайному режимі. «Заходи, пов’язані з запобіганням розповсюдження коронавірусу, не завадять комбінату виконати виробничі плани. Виробництво продукції відбувається у повній відповідності до запиту партнерів і укладених угод», –  каже Володимир Сівак.

ЗТМК — єдиний в Україні і Європі виробник губчатого титану. Підприємство також спеціалізується на виробництві титанового шлаку, титанових злитків, слябів і легованих сплавів. Group DF володіє 49% в статутному капіталі ТОВ «ЗТМК», а 51% знаходиться у власності держави.

Інфоіндустрія

за матеріалами groupdf.com