Bayer програє третій суд

13 травня Суд присяжних в Окленді, штат Каліфорнія, присудив Bayer виплату компенсації на суму понад 2 мільярди доларів США американській подружній парі.

Зовсім недавно Агентство охорони навколишнього середовища США (EPA) підствердило, що гліфосат не є канцерогенним. Однак, посилаючись на міжнародне агентство з дослідження раку IARC, яке класифікувало діючу речовину як «ймовірно канцерогенну» Альва та Альберт Піліод подали позов, стверджуючи, що гербіцид Roundup, розроблений дочірньою компанією Bayer Monsanto, сприяв розвитку у них онкологічного захворювання.

Bayer «розчарований» рішенням журі і оскаржить його.

Під час судового розгляду обвинувачення неодноразово намагалося переконати присяжних не тільки в тому, що продукти «Monsanto» викликають рак, але й те, що небезпека маскуються маніпуляціями.

Bayer послідовно відкидав твердження, що гліфосат є канцерогенним, і зазначає, що регуляторні органи у всьому світі вважають гербіцид безпечним при правильному використанні.

Якщо група зіткнеться з близько 13 400 позивачів проти Roundup з таким же фіналом може настати кінець 156-річної історії.

Інфоіндустрія за матеріалами dw.com