Ці огірки не про салати, а про рекорди

Огірок належить до найбільш популярних овочів у світі. При цьому виробники нерідко люблять похвалитися перед колегами, перебільшуючи розміри своїх огірків. У зв’язку з цим команда EastFruit вирішила розставити всі крапки над огірками й, спираючись лише на факти, створити рейтинг найбільших огірків, коли-небудь вирощених людьми.

Однак, під час складання рейтингу найбільших огірків ми зіткнулися з несподіваною проблемою – що ж все-таки важливіше: довжина огірка чи його товщина?

Оскільки вподобання – це штука суто індивідуальна, ми вирішили враховувати й той, і інший параметри.

Отже, почнемо з довжини огірка. Найдовшим, згідно з Книгою рекордів Гіннеса, є британсько-польський огірок, вирощений Себастьяном Сускі з Великої Британії у 2022 році. Себастьян, який після фіксації світового рекорду, гордо позував перед фотографом зі своїм більш ніж метровим огірком, родом із Польщі. Насіння огірка також, за його словами, було отримано від його колеги з Польщі, і непогано себе проявило у благодатному ґрунті Саутгемптона у Великій Британії. До речі, довжина цього неймовірного огірка становила рівно 1 метр і 13 сантиметрів, тому овочівнику довелося закидати свій огірок під час ходьби на плече!

А ось для тих, хто віддає перевагу товщині й вазі, а не довжині огірка, буде цікавий інший рекордсмен. Найважчий в історії огірок, який важив 13,4 кілограма, був вирощений якимось Вінсентом Седіном у Великій Британії 23 вересня 2023 року. Можливо, у Великій Британії щось таке є у воді?

У пресі також є повідомлення про те, що, нібито, якийсь китайський фермер на ім’я Акеле Хі 2010 року виростив огірок завдовжки близько 170 см. Однак цей рекорд офіційно не був зафіксований. При цьому, на відміну від попередніх рекордсменів, китайський овочівник не намагався бити рекорди довжини або ваги огірків, а просто щедро поливав свій огірок і підгодовував його кінським гноєм. Він і сам, нібито, був здивований, коли виявив, що його огірок досяг таких гігантських розмірів.

Ми сподіваємося, що ця інформація не матиме демотивуючого впливу на тих фермерів, чиї огірки за довжиною або товщиною «не дотягують» до рекордів. Адже найголовніше – це не розмір, а якість! Адже саме від якості та вміння добре продавати свої переваги залежить добробуту всього підприємства.

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry