Ціни на карбамід стримуються епізодичними факторами

Ціни на карбамід тримаються на своєму рівні завдяки скороченню поставок та обмеженням на експорт. Проте ймовірність проведення тендеру в Індії може сильно вплинути на картину.

Інтерес до карбаміду зовсім не мертвий. На початку цього тижня був проведений тендер на 560 тис. тонн, на якому здобули перемогу постачальники з Ближнього Сходу та росії. Проте початково тендер був розрахований на 800 тис. тонн. Відвантаження заплановано на 17 липня. Така активність зміцнила вартість fob.

Окремим фактором є проблеми з виробництвом у Південно-Східній Азії та обмеження на експорт з Китаю. Це призвело до скорочення пропозиції в регіоні. Проте мова йде про коливання в межах $260-280 за тонну fob.

В найближчий час, з липня, очікується пік експорту з Китаю. Принаймні, так зазвичай виглядають сезонні коливання експорту карбаміду з КНР. Минулого року Китай експортував 2.1 млн тонн у другому півріччі і лише 0.72 млн тонн в першому. Тим паче ціна на вугілля впала.

Африка активно експортує, відповідно, мало імпортує. Проте це викликало деякій ріст ціни на сечовину. Останні ціни досягали $340 за тонну. Більшість продажів на липень законтрактовано по $285-300 за тонну fob із загальним обсягом понад 130 тис. тонн.

Повідомляє Profercy

Читайте нас у Telegram

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry