Експерт розказав, як зросла ціна на свиней

Середня ціна на свиней в Україні зросла на 8,4%, – експерт KSG Agro

Середня ціна на живих свиней в Україні в останні дні березня зросла на 8,4% до 58-60 грн.\кг. Після зниження на 11% попереднього тижня. Про це повідомила пресслужба KSG Agro з посиланням на комерційного директора холдингу Євгена Бадогіна. 

За даними Асоціації «Свинарі України» (АСУ), ще наприкінці другої декади березня ціни на живець знизилися на 11%, що пояснюється ослабленою реалізацією за всіма каналами збуту внаслідок напруженої ситуації в регіонах, які постраждали від нещодавніх обстрілів. «Хоча переважна частина операторів працювала планово, окремі заготівельники були змушені зменшити обсяги закупівлі, інші — відзначали посилення конкуренції між постачальниками охолодженої свинини», – так пояснювали тодішню цінову динаміку в АСУ.

Проте вже 29 березня ціновий тренд розвернувся – в кінці березня ситуація змінилася: ціни пішли вгору та зросли на 8,4% – до 58-60 грн./кг. 

«Певна волатильність ринку у другій половині березня була дійсно викликана інтенсивними обстрілами агресора на Сході країни. Проте, в найближчі тижні ми очікуємо традиційного підвищення цін з початком весняно-літнього сезону та наближенням Великодня, коли попит зростає»,- коментує комерційний директор KSG Agro Євген Бадогін.

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry