Grossdorf повідомив деталі проекта виробництва рідких добрив в Узбекистані

Агрохімічна компанія GROSSDORF відкрила спільне підприємство в Середній Азії, що спеціалізується на випуску рідких добрив під торговою маркою GREEN SOIL, наданні послуг з виробництва, постачання і внесення добрив та агрохімікатів для аграрних підприємств регіону.

 

 

Як вже повідомляла раніше Інфоіндустрія, сама узбецька “донька” GROSSDORF має назву AGROTEHMINERAL TRADING.

 

Наприкінці 2018 року було реалізовано перший етап проекту. В Сергелійському районі Ташкентського вузла Республіки Узбекистан побудовано виробництво рідких добрив загальною потужністю 70 тисяч тонн на рік. Наразі спільне підприємство вже постачає основні, міксовані і спеціальні добрива аграрним підприємствам Республіки Узбекистан. Також укладено угоди про постачання добрив власного виробництва на інші ринки.

 

Загальний обсяг інвестицій в проект становить близько 2 млн євро, у будівництво підприємства з виробництва рідких добрив і супутню інфраструктуру було вкладено 500 тисяч євро.

 

«Ми створили агрохімічну сервісну компанію для роботи в Середній Азії, – зазначив директор з розвитку компанії GREEN SOIL Сергій Рубан. – Але ми прийшли і вчитися. Кліматичні зміни змушують змінювати підходи до водного менеджменту і системи внесення мінеральних добрив. Значна частина ґрунтів тут є деградованими або засоленими. Бездумне використання водних ресурсів і агрохімікатів поглиблює вже існуючі і створює нові ризики. Республіка Узбекистан з її хронічним дефіцитом вологи і високими температурами є ідеальним полігоном ведення сільського господарства в посушливих умовах. Богарне рільництво і зрошувальне землеробство вимагають перегляду традиційних способів живлення рослин. Цю ж проблему ми спостерігаємо в південних регіонах України і Криму».

 

Наразі компанія працює над розробками оптимізації споживання мінеральних діючих речовин через зміну форм внесення, чітке узгодження живлення рослин етапами онтогенезу, використання біологічних і бактеріологічних компонентів. Наприклад, компанія випробовує бактеріологічні добавки в КАС зі США в умовах жорстких кліматичних умов Узбекистану та веде перемовини про виведення на український ринок  біопрепаратів, розроблених узбецькими фахівцями для засолених, закислених та інших ґрунтів, що потребують меліорації».

 

Інфоіндустрія за матеріалами прес-служба AK GROSSDORF

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry