Холдинг KSG Agro почав підживлення озимих культур

KSG Agro розпочав підживлення озимих культур на площі 3 600 га

Господарства, що входять до агрохолдингу KSG Agro, розпочали підживлення озимих культур – пшениці та ріпака на площі 3 600 га. Про це повідомила пресслужба агрохолдингу.

Господарства, що входять до агрохолдингу KSG Agro, розпочали підживлення озимих культур на площі 3 600 га. В розрізі культур процес підживлення здійснюється на наступних посівних площах:

•       Озимого ріпаку – 1 400 га,
•       Пшениці – 2 200 га.

За словами керівника рослинницького дивізіону KSG Agro Дмитра Ємельченка, в процесі підживлення використовуються КАС (карбамідо-аміачна суміш), сульфат амонія та карбамід. Такий набір добрив зумовлений, як диференціацією за культурами, так і економічними розрахунками. На даний момент оптимальний за ціною азот можна отримати в карбаміді.

Для проведення весняно-польових робіт наразі закуповуваються добрива, зокрема, сульфат амонія, аміачна селітра та карбамід. Господарства холдингу також контрактують засоби захисту рослин (ЗЗР) відомих світових виробників Adama, Bayer, UPL та ін.

Крім того, починаючи з наступного сезону, рослинницькі господарства холдингу планують використовувати рідкі комплексні добрива. З цією метою холдинг готує закупку обладнання для просапних сівалок DB55, яке дозволить внесення до грунту рідкіх добрив.

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні Новини

Підпишись на Infoindustry