Інвентаризація складів ХЗЗР в Луганській області

У серпні 2019 року робочою комісією при Попаснянській районній-державній адміністрації проведена інвентаризація місць накопичення заборонених та непридатних до використання в сільському господарстві хімічних засобів захисту рослин.

Комісійно було оглянуто два склади зберігання та використання в сільському господарстві хімічних засобів захисту рослин: один склад знаходиться за адресою м. Сєвєродонецьк, вул. Кирова, 112, власник земельної ділянки, де розташовано склад, ДП «Сєвєродонецьке лісомисливське господарство»; другий знаходиться за адресою с. Олександропілля, відділення колишнього радгоспу «Забойщик» біля комплексу будівель та споруд № 17.

У складі комісії брали участь в.о. голови Попаснянської РДА, начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Попаснянського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області та інші члени комісії. Комісія поставила питання про виділення коштів на утилізацію непридатних пестицидів та агрохімікатів перед управлінням екології та природних ресурсів Луганської облдержадміністрації і надала пропозиції керівництву ДП «Сєвєродонецьке лісомисливське господарство» та керівництву Комишуваської селищної ради щодо приведення складів до задовільного стану відповідно чинного законодавства.

 

 

 

Інфоіндустрія за матеріалами Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області