Із 12 законопроектів, поданих Мінагрополітики до ВР, не прийнято жодного

Міністерство аграрної політики та продовольства України за рік роботи розробило та подало до Верховної Ради 12 законопроектів. Про це повідомив міністр Тарас Кутовий під час звіту роботи Мінагрополітики за минулий рік, у рамках засідання Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики.

«Законопроектна діяльність є важливою складовою роботи нашого відомства. На даний момент подано 12 аграрних законопроектів до Ради. Один із них прийнято в першому читанні за основу. Шість розглянуто головним комітетом та прийнято рішення рекомендувати Верховній Раді прийняти за основу. 5 знаходяться на опрацюванні в комітеті», – зазначив Тарас Кутовий.

За словами міністра, розгляд цих законопроектів та прийняття відповідних рішень є вкрай важливим не лише для розвитку аграрного сектору, але й для розвитку економіки всієї країни.

Разом з цим, за ініціативою Мінагрополітики Кабінетом Міністрів України прийнято 58 постанов, які регулюють дуже багато галузей.

Довідково:

Перелік проектів законодавчих актів, розроблених Мінагрополітики та поданих до Верховної Ради:

№5445 «Про демонополізацію та впровадження ринкових засад функціонування спиртової галузі»; №6269 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приватизації земель державних і комунальних них сільськогосподарських підприємств, установ та організацій»; №5448 «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції»; №5293 «Про дитяче харчування»; № 4532 «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких законів України щодо державного регулювання виробництва і реалізації цукру»; № 6017 Про внесення змін до Закону України «Про Державний земельний кадастр» щодо порядку оскарження рішень, дій або бездіяльності у сфері ведення Державного земельного кадастру; № 4570 Про внесення змін до Закону України «Про особливості страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою» (щодо уточнення деяких термінів та понять); № 4569 «Про внесення змін до Закону України «Про вивізне (експортне) мито на живу худобу та шкіряну сировину» (щодо підвищення ефективності ведення галузі); № 4558 «Про внесення змін до статей 256 і 285 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо електронної копії постанови суду)»; № 4611 «Про вимоги до предметів та матеріалів, що контактують з харчовими продуктами»; № 4589 «Про внесення змін до деяких законів України щодо безпечності харчових продуктів»; № 4531 «Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності Гарантійного фонду виконання зобов’язань за складськими документами на зерно».

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry