John Deere представив новий самохідний обприскувач 4-ї серії

Американський виробник вивів на ринок наступника самохідного обприскувача 4940. Новинка, що отримала індекс 4045, очолила «четверту» серію. Агрегат характеризується високою продуктивністю і, як і попередник, оптимально підійде для роботи у великих господарствах, йдеться в офіційному прес-релізі компанії.

R4045 оснащено 9-літровим двигуном та має гідростатичний привід. Потужність силового агрегату — 346 к. с. Мотор відповідає останньому екологічному стандарту Tier 4 Final. Робоча швидкість машини — до 42,5 км/год. (25 миль/год.), транспортна — 59,5 км/год. (35 миль/год.). Пневматична підвіска не лише підвищує комфорт роботи, а й дає змогу працювати на нерівностях.

Обприскувач адаптовано для роботи як з рідинами, так і твердими речовинами. В першому варіанті він оснащений баком для розчину об’ємом 4536 л (1200 галонів). На вибір пропонуються штанги довжиною 27,43 м (90 футів), 30,48 м (100 футів) чи 36,57 м (120 футів).

В «сухому» варіанті замість баку встановлюється бункер на 6096 або 9144 куб. м (200 або 300 куб. футів). Така трансформація підвищує універсальність машини та її окупність.

Простора кабіна має велику площу скління. Салон характеризується високою ергономічністю, а вбудований дисплей — зручністю контролю за операціями, які виконує машина. Інженери збільшили внутрішню пам’ять бортового комп’ютера, що важливо для роботи з електронними картами полів та іншою документацією. Сенсорний монітор сумісний з ISOBUS. Функція круїз-контролю дозволяє автоматично керувати обприскувачем на заданій швидкості.

Агрегат отримав низку рішень, що підвищили точність роботи та полегшили життя оператору. Так, ексклюзивна система дає змогу заповнити бак всього за три хвилини. Система управління має функцію, яка дозволяє оператору вводити рівень заповнення за допомогою цифрової клавіатури. Спеціальна програма опрацьовує дані датчика, що збирає інформацію про вміст рідини в баку, виводячи її на дисплей. Низка інших рішень дає змогу ефективно та безпечно очищати бак та продувати систему.

Висота штанги варіюється від 48,26 см (19 дюймів) до 233 см (92 дюйми). Спеціальна підвіска штанги максимально враховує перепади висот та наїзд на перепони, витримуючи задану відстань від форсунок до рослин. Система BoomTrac Pro слідкує за дотримання висоти автоматично. Інші інтегровані технології включають управління секціями штанги, дистанційну бездротову передачу даних тощо.

«Новий R4045 отримав останні технологічні досягнення компанії та ідеально підходить для великих виробників, які потребують обприскувач з високою продуктивністю, у тому числі в складних умовах. Машина дає змогу охоплювати більше площ за менший час і застосовувати матеріал більш точно. При цьому агрегат є простим і зручним для оператора», — зазначив Дейв Малдер, менеджер лінійки обприскувачів John Deere.

Инфоиндустрия по материалам agravery.com