Канадські знижки для фермерів півдня України: від насіння до міндобрив

Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP оновив каталог товарів і послуг, які можна придбати зі знижкою в рамках програми Е-ваучер.

Ще більше необхідних у сільському господарстві товарів різних виробників можна купити зі знижкою 10-50%, а також отримати деякі послуги.

Так, за програмою сільгоспвиробники можуть придбати високоякісну крапельну трубку та інші пристрої для системи поливу, насіння овочевих культур, органічні та мінеральні добрива, тепличну енергозберігаючу та  мульчуючу плівку, усі типи упаковки та багато іншого.

Крім того, в рамках програми Е-ваучер можна провести комплексний аналіз рослин і ґрунту в лабораторії зі знижкою 50 %, отримати послуги торгового місця на продовольчому ринку в Одесі та вдвічі дешевше оформити підписку на журнал «Агроіндустрія». Спеціальна пропозиція для бджолярів – вощина зі знижкою 30%. Лінійка послуг і товарів постійно розширюється. Слідкуйте за асортиментом у  нашому каталозі.

Програма Е-ваучер – це SMS-повідомлення з оригінальним кодом, за яким сільгоспвиробники отримують знижку від 10% до 50% при покупці в певному магазині необхідних у господарстві товарів або при придбанні послуг.

Програма Е-ваучер діє на території Миколаївської, Запорізької, Одеської та Херсонської областей.

Виникли питання? Отримайте консультації за телефоном контакт-центру: 0 800 500 184 (дзвінки зі стаціонарних і мобільних телефонів безкоштовні).

Инфоиндустрия

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry