KSG Agro за результатами 2023 р. збільшив дохід від реалізації на 16%


KSG Agro за результатами 2023 р. у порівнянні з 2022 р. збільшив дохід від реалізації на 16%. Про це повідомила пресслужба агрохолдингу із посиланням на звіт компанії, оприлюднений на Варшавській фондовій біржі.

Агрохолдинг KSG Agro за результатами 2023 р. у порівнянні з 2022 р. збільшив дохід від реалізації продукції на 16% – з 16,2 до 18,8 млн. дол.

«В 2023 р. – другому році повномасштабної війни ми, на відміну від 2022 р., мали можливість здійснювати експорт зернових культур, який було зупинено після вторгнення рф в Україну, – коментує голова Ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов. – Якщо в 2022 р. ми більшу частину власного зерна використовували для виробництва комбікормів замість його закупівлі у сторонніх постачальників в умовах логістичних проблем воєнного періоду, то минулого року більшою мірою могли задовільняти попит іноземних партнерів. Це дало можливість збільшити дохід від реалізації продукції. Крім того, цей показник зріс за рахунок того що холдинг активніше використовував своє сільгспобладнання та досвід для надання послуг, зокрема, з обробітку грунту іншим сільгоспвиробникам».

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry