Можливості розвитку потужностей для доробки, сушіння та зберігання зерна від Програми USAID АГРО

До 16 квітня Програма USAID АГРО продовжує приймати заявки на другий етап конкурсу на співфінансування проектів з розвитку потужностей з доробки, сушіння та зберігання зернових та технічних культур. АГРО підтримає 10-15 проєктів, які допоможуть збільшити обсяги та час зберігання зернових та технічних культур.

Програма USAID АГРО заохочує заявки від українських компаній та підприємств, які надають послуги з доробки та зберігання сільськогосподарської продукції, мають елеваторні потужності, розробили або почали розробляти проектну документацію. Перевага надаватиметься збільшенню елеваторних потужностей переробних підприємств.

📌Усі питання щодо цього запиту надсилайте на електронну адресу [email protected], вказуйте назву конкурсу РПЗ № 09. Після розгляду заявок другого етапу, Програма USAID АГРО продовжуватиме приймати заявки у межах третього етапу до 18:00, 03 липня 2024 року або до моменту вичерпання коштів.

Повний опис технічного завдання дивіться за посиланням: https://bit.ly/4ampGPs.

У межах Ініціативи на підтримку стійкості агросектору (Agriculture Resilience Initiative) – AGRI-Україна, Програма USAID АГРО вже підтримала 11 підприємств для розширення елеваторних потужностей для зберігання та доробки зернових і олійних культур. Проєкти охоплять відповідними послугами понад 900 аграрних мікро, малих та середніх агровиробників з 10 областей України, та дозволять збільшити на 900 тис. тонн потужності для річного зберігання зерна.

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry