На заводі Єврохіма сталась пожежа

Пожежні тушили займання на заводі “Невинномиський Азот” (що входить в “ЄвроХім”), повідомив глава міста Невинномиська Михайло Міненков. За його даними, займання сталося в цеху, який знаходиться на ремонті.

“В цеху, який знаходився на ремонті, відбулося займання. Всі наші пожежні частини, і самого “Азота”, та інші підрозділи міста брали участь у ліквідації. Ніяких викидів при відведенні цієї ділянки цеха не зафіксовано. Оперативно відібрані всі проби. Завод працює в штатному режимі”, – зазначив Міненков.

Як повідомляють в управлінні МЧС по Ставрополю, на підприємстві загорілася градирня (охолоджувальна башта) одного з водооборотних циклів. Дане підприємство також є виробником аерозолів, тому спеціалістами були оперативно відібрані проби повітря на кордоні санітарно-захисної зони. Угрози життя і здоров’я населення немає.

“О 15:15 об’явлена локалізація на площі 700 кв. метрів. О 15:17 було ліквідовано відкрите горіння”, – відзначили в ГУ МЧС РФ.

На запит агенції Інтерфакс у «Невинномыском Азоте» повідомили лише, що підприємство працює в штатному режимі. Інших деталей не уточнили.

За матеріалами Інтерфакс

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry