Насіннєвий завод SESVANDERHAVE — лідер з обробки насіння цукрових буряків

Насіннєвий завод SESVANDERHAVE є єдиним в Україні, який здатен виконати індивідуальні запити клієнтів щодо обробки насіння цукрових буряків.

Компанія SESVANDERHAVE твердо займає ПЕРШЕ місце на ринку насіння цукрових буряків в Україні. Беручи до уваги постійне зростання попиту на насіння цукрових буряків селекції SESVANDERHAVE в усьому світі і в Україні зокрема, компанією було прийнято рішення про будівництво сучасного насіннєвого заводу на території України у Київській області.

Новий насіннєвий завод  SESVANDERHAVE був побудований та введений в експлуатацію дочірньою компанією ТОВ «СЕСВАНДЕРХАВЕ-Україна» в с.Гоголів, Броварського району Київської області. Усі конструкції, устаткування і обладнання поставлялись із Швеції, Данії, Бельгії, Нідерландів, Франції, Італії та інших європейських країн – від партнерів компанії SESVANDERHAVE (Бельгія).
Урочисте відкриття відбулось 10 жовтня 2008 року у присутності посла Бельгії в Україні, високопосадових осіб влади, вищого керівництва компанії SESVANDERHAVE , партнерів ТОВ «СЕСВАНДЕРХАВЕ-Україна, а також запрошених гостей з Бельгії, Білорусі, Молдови.
Новозбудований насіннєвий завод  SESVANDERHAVE відвідав окремим візитом Прем’єр-Міністр Бельгії пан Ів Лєтерм. Слід зауважити, що насіннєвий завод SESVANDERHAVE не має аналогів за рівнем свого технічного оснащення та забезпечення в Україні.

Більш детельну інформацію про інші  насіннєві заводи, які фунціонують в Україні  зможете почути  28 лютого — 01 березня 2019 року  на  «VІI Київському агрохімічному форумі. Добрива, ЗЗР, Насіння».

 

Про захід та умови участі можна ознайомитись на сайті euroagrochem.com.

Інфоіндустрія