Нові ринки підштовхнуть виробництво свинини у рази, дістанеться побільше й українцям

В’єтнам, Філіппіни та Сингапур стануть новими ринками збуту для української свинини. Це дасть поштовх свинарям наростити виробництво у шість разів. Про такі плани розповів виконавчий директор Асоціації «М’ясної галузі» Микола Бабенко

«Ми хочемо за рахунок цих ринків вийти на виробництво 3 млн т свинини щороку. Поки це здається космічною цифрою при щорічному виробництві 500−600 тис. т. З них — 2 млн т буде експортуватися, 1 млн т — споживатиметься в Україні», — переконує Микола Бабенко.

Ці ринки важливі для виробників, бо є преміальними і дефіцитними, та імпортують свинину з усього світу, стверджують в Асоціації «М’ясної галузі». Для свинарства, яке постраждало від африканської чуми свиней (АЧС) у 2024 році та втратило до 40% поголів’я, це стимул нарощувати виробництво.

Наразі бізнес з виробництва свинини — високомаржинальний. Завдяки збуту в країни Азії, свинарі планують подвоїти дохід галузі. «Свинарство наразі високомаржинальне, і може створювати додатково для країни від 6 до 12 млрд євро доданої вартості щороку», — запевняє Микола Бабенко.

До того ж в разі збільшення виробництва свинини, галузь створить додаткову вартість в іншому бізнесі – виробництві біоетанолу, де перероблене зерно використовується на корм свиням. Разом вони стимулюватимуть збільшення переробки зерна в п’ять разів — з нинішніх 2 млн то до 10 млн т, кажуть в асоціації.

Це додасть синергії прифронтовим регіонам, звідки експорт зерна ускладнений. Особливо, тим, які мають м’ясопереробні підприємства, зокрема — Харківщина.

Наразі українці споживають менше свинини, ніж азійці. За даними Асоціації «М’ясної галузі», в Україні споживання свинини становить 12−14 кг на душу населення проти 40 кг у В’єтнамі.

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry