ОПЗ виробив 1 мільйон тонн карбаміду за період співпраці з «Агро Газ Трейдінг»

Одеський припортовий завод, який працює з літа 2019 року відповідно до договору на поставку давальницької сировини з компанією "Агро Газ Трейдінг", виробив 1 млн тонн карбаміду за вказаний часовий проміжок. Партнерські прозорі відносини, встановлені між ОПЗ і "Агро Газ Трейдінг", стали запорукою встановлення виробничих рекордів заводом.

Високоякісна продукція ОПЗ користується попитом в різних куточках світу, включаючи країни Євросоюзу, Північної Америки, Близького Сходу, Азії та Африки. Валютні надходження від експорту продукції ОПЗ роблять свій внесок в стабілізацію платіжного балансу країни і збільшення податкових відрахувань до бюджетів всіх рівнів.

«Коли наша робота з Одеським припортовим заводом тільки починалася, ми проголосили амбітні цілі щодо повернення ОПЗ статусу лідера хімічної галузі України. Станом на сьогоднішній день, перетнув межу в 1 млн тонн виробленого карбаміду, про це можна говорити як про доконаний факт. Тим не менш, ми не будемо зупинятися на досягнутому, оскільки набутий досвід і наші можливості дозволяють нарощувати співпрацю в інтересах і «Агро Газ Трейдінг», і ОПЗ, і вітчизняної промисловості в цілому», — зазначив керівний партнер «Агро Газ Трейдінг» Олександр Горбуненко.

Чинний договір на поставки давальницької сировини між «Агро Газ Трейдінг» і АТ «Одеський припортовий завод» розрахований до кінця 2020 року. У серпні 2020 договір між АГТ і ОПЗ був продовжений строком на чотири місяці.

«Як показує практика, обрана нами стратегія з вибудовування прозорих партнерських відносин між АГТ та ОПЗ виявилася вірною. Завод встановлює рекорди з виробництва та експорту продукції, заробітна плата виплачується в повному обсязі і поступово підвищується, знайдений механізм з погашення боргів ОПЗ. Зі свого боку докладемо всіх зусиль для збереження такої динаміки», — зазначив Володимир Колот, партнер» Агро Газ ТрейдІнг».

Інфоіндустрія за матеріалами agrogastrading.com