Перша рідка форма ацетамипірида

Найближчим часом Nufarm готується до запуску свого інсектициду "Compact" в Бразилії.

 За словами Александра Манзіні, менеджера компанії, він є першим, і до цих пір єдиним інсектицидом на бразильському ринку, який формується на основі активного інгредієнта ацетаміприда, який буде продаватися у рідкій композиції.

За словами виробника, цей продукт рекомендується для різних культур, таких як соя, кукурудза, бавовна, картопля, квасоля, дині, кавуни, помідори та пшениця. «Це високоефективний інсектицид для боротьби з білокрилками», сказав Манзіні.

За словами менеджера з виробництва, компактний запуск доповнює портфель рішень Nufarm для управління чисельністю білокрилок. Це пояснюється тим, що він може бути пов’язаний з інсектицидом Epingle (пірипроксифен), який вказаний для контролю яєць та німфи.

Манзіні додав, що цей новий інсектицид володіє силою для боротьби з іншими надзвичайно шкідливими шкідниками сільськогосподарських культур, таких як бавовняна попелиця ( Aphis gossypii ), зелена персикова попелиця ( Myzus persicae ) та інших.

Менеджер Nufarm підкреслив, що під час випробувань та досліджень, проведених на етапі до старту, «Compact» показав чудові результати щодо різних цільових комах. «Цей продукт є ще одним стратегічним інструментом для управління стійкості комах до інсектицидів», підсумував Манзіні.

Інфоіндустрія за матеріалами news.agropages.com