Полтавський завод Рідких Комплексних Добрив групи “УТК ХімАльянс ” розпочав роботу

У відповідності до перспективного плану розвитку виробництва РКД / ЖКУ в Україні, група “УТК ХімАльянс / UTK BLAU chem ” в середині квітня 2020 р. успішно завершила пуско-налагоджувальні роботи на Полтавському заводі Рідких Комплексних Добрив. Перші партії готової продукції вже вироблені і відвантажені клієнтам.

 

 

Традиційно для групи УТК, виробництво добрив на Полтавському ЗРКД відбувається за технологією кислотного синтезу.  Загальна потужність  полтавського підприємства групи складає 50 тисяч тон РКД на рік. Щойно відкритий комплекс дозволяє виробляти всі формуляції Рідких Комплексних Добрив (РКД /ЖКУ) марки BlauPhos.

 

В сезоні 2019-2020 р. у українських аграріїв найбільш популярними РКД BlauPhos були:

–       Класичні поліфосфатні РКД АРР 10:34 і 7:23 із одночасним збалансованим вмістом орто і поліформ фосфатів;

–       Калійні рідкі NPK 0:18:18, 5:20:5, 5:22:5 з вмістом безхлорного калію;

–       Доступні ортофосфатні  рідкі NP 8:24 – основною перевагою яких є демократична ціна.

 

“Попит на рідкі комплексні добрива серед наших аграріїв стабліьно зростає, навіть не дивлячись на всі складнощі цього сезону. З самого початку ми орієтнувались на створення мережі виробництв, які б могли обслуговувати сільгоспвиробників будь-де в Україні без логістичних втрат для всіх сторін. Враховуючи досвід виробництва і продажу наших продуктів, ми впевнені, що нарощувати обсяги якісних РДК на дуже молодому і перспективному ринку України є куди”, – зазначив Віталій Попов, засновник і генеральний директор “УТК ХімАльянс”.

 

Робота Полтавського заводу Рідких Комплексних Добрив здійснюється в межах загальної стратегії розвитку групи УТК в Україні. Тому продукція підприємства буде забезпечувати не лише потреби фермерів полтавської області, але й відвантажуватись по всій країні.  В поточному сезоні підприємство групи УТК в Полтаві робитиме основний наголос на виробництві двох марок РКД BlauPhos – АРР 7:23 і NP 8:24.

 

Високий рівень технологічної дисципліни і автоматизації виробничих процесів, дозволяють забезпечувати  виробництво однаково якісної продукції на всіх підприємствах групи УТК. Добрива виготовляються за класичною американською технологією. Разом з нею “у пакеті” “УТК ХімАльянс” отримав програмний продукт, який дозволяє контролювати всі виробничі процеси з віддаленого комп’ютера, а операторам навіть відпускати товар з Централізованого Посту Управління, розташованого за межами підприємства. Програмний комплекс вже інтегрований вітчизняними програмістами у роботу компанії.

 

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry