Про овочі під землею, нетворкінг та яблучну кризу у лютневому номері журналу «Агроіндустрія»

 

Якщо ви не знаєте, що таке нетворкінг та не використовуєте цей інструмент, то втрачаєте економну і ефективну можливість розширювати свій бізнес.

Про це читайте  у лютневому випуску журналу «Агроіндустрія» в інтерв’ю з Наталією Мазор, бізнес-консультантом з Ізраїлю.

Життя рослини починається з насіння. Саме насіння — лише капсули з потрібними генами та маленькою «батарейкою» для старту росту. Рослина залежить від того, наскільки швидко насіння використовує свою «батарейку». Це може бути проблемою, особливо, якщо насіння оброблено. Можливо, ви вже знаєте, що найпопулярніший протруйник (ТМТД) сильно погіршує схожість томатів. Про вибір більшості передових тепличників читайте у рубриці «ЗЗР».

Молодь в Україні все частіше цікавиться аграрним сектором, а діти фермерів продовжують батьківський бізнес. Дочка херсонського аграрія і директор з експорту агрофірми «Геліос-1» Христина Горстка захопилась вирощуванням червоної квасолі і впевнена в прибутковості своєї справи. У планах на 2019 рік — посіяти близько 250 га цієї бобової культури. Христина впевнено диверсифікує батьківський бізнес, рухаючи їх фермерське господарство «Геліос-1» в напрямку від звичних овочів до прибуткових нішевих культур. Про досвід господарства читайте у рубриці «Історії успіху».

В 2018 році в Україні і світі відбулося суттєве зниження цін на фрукти. Особливо непокоять низькі ціни на яблуко. Виробників, трейдерів, споживачів цікавить питання: чи це назавжди, чи це тимчасове явище? Всі скаржаться на ціни, але можна сказати, що фруктової кризи та надвиробництва яблук немає. Стосовно України —  високоякісних яблук навіть бракує. Продовжуємо вивчати розуміння споживача та стратегію пошуку прибуткових ніш.

Журнал «Агроіндустрія»