Рівнеазот запустить виробництво аміаку на газу

Завод працював з осені на привозному аміаку, який отримував з Черкас та з закордону. Наразі, виробництво власних аміачний агрегатів дозволяє продукувати в березні 42 тис. тонн вапнякової селітри та 49 тис. тонн аміачної селітри. Тим не менш, докупати аміак завод буде, адже виробництво нітратних добрив планується завантажувати на повну.

Запуск Рівнеазоту планується виконати в повному обсязі протягом тижня, наразі проводяться підготовчі роботи.

В березні збільшить своє виробництво і Черкаський Азот. Черкаський завод планує вийти на стабільну виробітку по КАС на рівні 46 тис. тонн на місяць, та 60 тис. тонн товарного карбаміду, який направляється на ринок України. Крім того, завод вироблятиме 50 тис. тонн селітри. Таким чином, селітрою аграрії будуть забезпечені, принаймні в березні є можливість придбати її від заводів. В регіони не завжди продукція постачається вчасно.

За оцінками аналітичної служби ІА Інфоіндустрія, в Україні протягом весни залишиться дефіцит азотних добрив, але він спричинений невчасною купівлею добрив аграріями, цього річ, багато агровиробників відкладали закупівлю азотних добрив, очікуючи зниження цін, чого вже не відбулось, а в березні будь які зміни цін не вплинуть на ринок.

Більш детальніше про ситуацію на ринку добрив можна почути на Київському агрохімічному Форумі 28 лютого в Києві, Столичне шосе, готель «Рамада Енкор» http://euroagrochem.com/kiev-2019/

Інфоіндустрія