РКД від Grossdorf тепер доступні малому фермеру

Агрохімічні компанії-виробники рідких добрив активно займають ринкові ніши в торгівлі з невеликими господарствами.

 

 

Роздрібний ринок рідких добрив досі не був розвинений через логістичні проблеми та проблеми зберігання добрив. Здешевлення виробництва рідких комплексних добрив та доступні технології доставки і внесення дозволили невеликим господарствам випробувати переваги сучасних рідких добрив на своїх полях.

 

Інформаційна Агенція Інфоіндустрія відмітила, що виробники РКД в Україні почали використовувати пластикові ємності (1 кубічний метр) для доставки та зберігання добрив в малих господарствах. Агрохімічна компанія Grossdorf («Гросдорф») розробила цілу програму доставки, зберігання та обміну тари для малих господарств, що купують рідкі добрива.

 

Мова йде про КАС 25:4(S), NP 8:24, NPK 3:18:18. Виробник закупив 500 ємностей по 1 кубічному метру, які брендовані символікою Grossdorf, для поставки добрив безпосередньо аграрію у господарство. Змінна тара дозволить оновити використані ємності новими, заповненими добривами Grossdorf. Наразі, планується постачати добрива в кубовій тарі майже у всі області України, адже Grossdorf підписує партнерські програми співпраці із дистриб’юторами добрив, що мають склади в регіонах та зможуть постачати РКД а КАС безпосередньо вже своїм покупцям.

 

В Grossdorf наголошують, що перевагами КАС-25:4 є не тільки сірка в складі добрива, а й те, що саме добриво не замерзає. Якщо ж придивитись до табличок, що розміщені на ємностях, то можна побачити й інструкції з використання цих добрив. Grossdorf має великі плани та готовий до більш широкої співпраці, щодо піклування про агрохімічне забезпечення малого фермерства.

 

Інфоіндустрія

 

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry