Український агрохолдинг підвищив ефективність використання добрив

Агрохолдинг KSG Agro підвищив ефективність удобрення ґрунту на 30-40%. Про це повідомила пресслужба компанії.

 

Агрохолдинг KSG Agro підвищив ефективність удобрення ґрунту на 30-40%. За словами керівника рослинницького дивізіону компанії Дмитра Ємельченка, такого результату вдалося досягти завдяки зміні технологій, які дали змогу оптимізувати затратну частину сільгоспробіт.

«Ми почали відходити від оранки та щорічного глибокорихлення, віддаємо перевагу дискуванню і, за потреби, глибокому рихленню раз на три-чотири роки – якщо сформувалася плужна підошва, – розповідає Дмитро Ємельченко. – Знаючи історію полів, змінюємо обробіток залежно від попереднього. Де з’явилися кореневопаросткові бур’яни – оремо, де нема плужної підошви – дискуємо. На решті полів глибокорихлимо. Таким чином не тільки зменшуємо витрати, як порівняти з оранкою, але й зберігаємо ґрунтову вологу».

Крім того, за словами Дмитра Ємельченка, цього року господарства холдингу переобладнали свої просапні сівалки John Deere DB55 під внесення рідких добрив та КАС (карбамідо-аміачна суміш). Таким чином ефективність добрив вдалося підвищити більш ніж на третину. Нове обладнання дає змогу вносити рідкі добрива на всіх культурах безпосередньо сівалкою в рядок, а поруч – КАС, таким чином все добриво потрапляє в зону живлення кореневої системи.

 

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry