Український виробник добрив створив гранулу для точного землеробства

Агрохімічна компанія “Гросдорф” – один із лідерів з виробництва мінеральних добрив в Україні, оголошує про завершення першого етапу модернізації виробничих потужностей. Основною метою переобладнання на виробництві було виготовлення продукції NPK, що відповідатиме вимогам точного землеробства.

Нова форма грануляції є результатом тривалої роботи над удосконаленням виробничого процесу, що дозволило створити більш якісну та ефективну гранулу, яка відповідає потребам сучасних аграріїв.

“Раніше ми отримували зауваження щодо розміру гранул, які іноді спричиняли проблеми з проходженням через сівалки для точного висіву, – говорить власник Агрохімічної Компанії “Гросдорф” Андрій Халявка. – Ми завжди прагнемо до того, щоб наша продукція відповідала найвищим стандартам якості та максимально задовольняла потреби наших клієнтів. Тому нова форма гранули NPK наразі зменшена, з урахуванням зауважень клієнтів, до 3,5-4 мм і забезпечує безперебійний процес висіву”.

Сучасне обладнання введено в експлуатацію після 10-місячних тестувань різних вузлів  закордонних та вітчизняних виробників. Наразі компанія презентує нову гранулу 3,5-4 мм, що є меншою за розміром та міцнішою.

Перехід від розкидання добрив до точного висіву значно економить ресурси та підвищує ефективність внесення добрив. Нова форма гранули NPK дозволяє розміщувати добрива поряд із зерном на ту ж глибину і з тим же кроком, що сприяє кращому засвоєнню поживних речовин рослинами.

Також заплановано ще 2 етапи модернізації які триватимуть від 1 до 1,5 року, що додатково покращать характеристики гранули, роблячи її ще більш ефективною та зручною у використанні аграріїв. 

У “Гросдорф” впевнені, що нова форма гранул мінеральних добрив допоможе аграріям досягти кращих результатів та підвищити рентабельність своїх господарств.

З нагоди запуску нової форми гранул, Агрохімічна компанія “Гросдорф” пропонує аграріям спеціальну знижку –  500 грн на добрива NPK протягом одного тижня. Пропозиція обмежена та діє одноразово на партії до 50 тонн.

Інфоіндустрія за матеріалами АК Гросдорф

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry