В Україні стартують навчання з вакцинації проти АЧС

Анонсовано ПЕРШИЙ В УКРАЇНІ онлайн-курс з основ вакцинопрофілактики африканської чуми свиней!

АЧС- серйозна загроза і найлютіший ворог свинарства, яка здатна знищити свинарство як вид промислової діяльності. Надійна програма вакцинації зменшить цю загрозу.

«Поточна турбулентність епізоотичної ситуації з африканської чуми свиней (АЧС) наростала ще з 2012 року, досягла піку в період 2014-2019 років. І станом на кінець 2023 року-початок 2024 відбувається нове загострення зі спалахами АЧС в Україні.» – говорить Бузун Андрій Ігорович, викладач онлайн-навчання з вакцинопрофілактики АЧС, що розпочинає Центр підвищення ефективності в тваринництві.

У всьому світі зростає визнання торгівлі м’ясом вакцинованих свиней. Україна може навчитися на світових прикладах, забезпечуючи як здоров’я тварин, так і захист свого експорту м’яса.

Природа вірусу АЧС із його складною генетичною структурою, безліччю штамів і здатністю швидко мутувати зробила розробку вакцини складним завданням.

Через складну природу генетичної структури вірусу АЧС, вчені десятиліттями намагалися виділити вакцинний штам, який був би безпечним, ефективним і який не призводив би до поширення модифікованого живого вірусу.

Останні досягнення в молекулярній біології та генній інженерії започаткували еру надії!

Україна, в числі перших країн, підписала угоду на реєстрацію і поширення першої вакцини проти АЧС виробництва AVAC Vietnam JSС. Запровадження ефективної вакцини проти АЧС значно посилило б захист національного поголів’я свиней України.

Саме тому ТОВ “Центр підвищення ефективності в тваринництві” проводить ПЕРШИЙ В УКРАЇНІ онлайн-курс з основ вакцинопрофілактики африканської чуми свиней!

Асоціація запрошує фахівців свиногосподарств відвідати Перший в Україні курс з вакцинопрофілактики АЧС, який складається з:

– 5 онлайн вебінарів по 45 хвилин кожен

– 5 швидких контрольних тестів

– Регулярний процес оцінювання знань

На курсі Ви отримаєте відповіді на питання:

– Які природні й неприродні механізми становлять рушійну силу АЧС?

– Чи можна протидіяти АЧС без знищення практично всіх ресурсів свинарства?

– Як для цього можна використати вакцинопрофілактику?

– Що таке вакцинація проти АЧС, її можливості і різновиди?

– Чому АЧС головна загроза промислового свинарства без вакцинопрофілактики?

– Як вакцинація проти АЧС стане ключовим інструментом викорінення АЧС в Україні?

Для кого курс:

– Керуючі, директори та власників свинокомплексів

– Лікарі ветеринарної медицини

– Технологи свинокомплексів

Вакцинопрофілактика АЧС тільки зароджується у світі, проте за вже отриманими результатами, може стати основним інструментом спасіння та розвитку галузі свинарства в Україні!

Викладач курсу, Бузун Андрій Ігорович – експерт із запобігання спалахів АЧС Центру підвищення ефективності в тваринництві, кандидат ветеринарних наук, завідувач лабораторії вивчення хвороб свиней Інституту експериментальної і клінічної ветеринарної медицини НААН з більш ніж 40-річним досвідом вивчення хвороб тварин.

Багато унікальної інформації в CIAB готові передати широкому загалу українського свинарства та м’ясної галузі задля порятунку та розвитку цих галузей та наближення України до світового лідерства в глобальному ринку свинини.

Більше подробиць та форма для реєстрації за посиланням: https://academy.ciab.expert/stopasf

Читайте нас у Telegram

Підпишись на Infoindustry