Жданівський цукровий завод прийняв першу партію сировини

18 вересня ТОВ «Цукорагропром» філія «Жданівський цукровий завод», що входить в структуру агропромхолдинга «Астарта-Київ», прийняв першу партію сировини врожаю-2020 року. Про це повідомляється у Фейсбук-групі «Наша Астарта».«На кагатне поле прийшла перша в цьому році вантажівка. Буряк дуже хороший, чистий. Сподіваюся, що і далі буде таким», — повідомив начальник бурякополя заводу.

Відзначається, що незабаром «Жданівський цукровий завод» запустить свої потужності на 100% і почне виробляти якісний солодкий продукт.

«Астарта-Київ» — вертикально інтегрований агропромисловий холдинг, який здійснює діяльність в Полтавській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Житомирській, Чернігівській, Черкаській і Харківській областях. До складу холдингу входять вісім цукрових заводів, агрогосподарства з земельним банком близько 250 тис. га і молочні ферми. У 2014 році холдинг ввів в експлуатацію завод із переробки сої та біоенергетичний комплекс у Полтавській області.

Нагадаємо, що 10 вересня філія «Яреськівський цукровий завод» (ТОВ «Цукорагропром»), почав виробництво цукру нового сезону.

Инфоиндустрия

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry