PepsiCo та Yara уклали угоду про співпрацю

PepsiCo та компанія Yara оголосили про укладення довгострокової угоди щодо впровадження програм живлення рослин у Латинській Америці з акцентом на зменшення викидів у ланцюгу виробництва продуктів харчування. Це продовження аналогічної ініціативи, запущеної у 2024 році в Європі.

На першому етапі співпраці Yara постачатиме добрива та супровідні агрономічні послуги для виробників картоплі у Мексиці, Колумбії, Чилі та Аргентині. У програмі будуть використовуватись добрива лінійки Yara Climate Choice™ — продукти з нижчим вуглецевим слідом, зокрема ті, що виготовлені з відновлюваного аміаку або із застосуванням технологій уловлювання вуглецю (CCS). Частину постачання також складатимуть нітратні мінеральні добрива з каталізаторами власної розробки Yara, які суттєво знижують викиди в процесі виробництва.

Залежно від складу, застосування таких добрив дозволяє скоротити вуглецевий слід виробництва картоплі на 20–40% на тонну продукції.

Окрім впровадження екологічних практик, партнерство також передбачає підтримку фермерів у покритті витрат на перехід до регенеративного землеробства. Співпраця спрямована не лише на зниження викидів, а й на підвищення загальної ефективності та сталості агровиробництва в регіоні. PepsiCo виготовляє товари під торговими марками Cheetos, Chester’s, Chipsy, Lay’s та ін.

Повідомляє WorldFerilizer

Читайте нас у Telegram

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry