Аграрії обробили засобами захисту рослин 12 млн га

Порівняно з минулим роком відбулось зменшення обсягів проведених захисних заходів, що пов’язано, передусім, з погодними умовами, які унеможливлюють ефективне застосування засобів захисту рослин.

Захист сільськогосподарських культур від шкідників, хвороб і бур’янів проведений на площі близько 12 млн га (14,9 млн га — в 2018 р.), в тому числі від бур’янів оброблено – 6,2 млн га (8,3 млн га – в 2018 р.).

Озимі зернові культури захищено від шкідників на площі 1,1 млн га, від хвороб – 1,9 млн га. Також оброблено посіви озимого ріпаку від шкідників на площі понад 1 млн га та 0,7 млн га оздоровлено від хвороб.
Для проведення всього комплексу заходів захисту рослин від шкідливих організмів з початку року використано близько 10 тис. тонн пестицидів і біопрепаратів.

Станом на 8 травня 2019 року забезпеченість сільгосппідприємств засобами захисту рослин для проведення робіт із захисту посівів сільськогосподарських культур становить близько 31 тис. тонн препаратів, або 98% до потреби в І півріччі 2019 року, в тому числі понад 20 тис. тонн гербіцидів, або 98% до потреби в них.

Інфоіндустрія за матеріалами consumer.gov.ua