“A’SPIK Group” реалізувала майже 30 тис. т цукру

Протягом 2019-2020 маркетингового року група компаній «A’SPIK Group» реалізувала своїм бізнес-партнерам майже 30 тис. т “солодкого продукту”.Про це повідомила компанія на своїй Фейсбук-сторінці.Із них на ТОВ «Старокостянтинівцукор» виробили 55%, а на ПрАТ «Шепетівський цукровий комбінат» – 45%.

У компанії інформують, що головними покупцями подільського цукру є підприємства з Хмельниччини, Центральної та Західної України.

Наразі серед промислових споживачів «білого золота» від «A’SPIK Group» вирізняються виробники харчової продукції. Зокрема, відомий український бренд «Roshen» є надійним партнером корпорації вже протягом багатьох років.

Оцінили переваги співпраці з групою компаній та якість українського “солодкого продукту” і на світовому ринку. Адже у 2020 році цукровики з Хмельниччини експортували власну продукцію до країн Європейського Союзу та Ізраїлю.

В «A’SPIK Group» наголошують, що пріоритетними завданням компанії є виробництво цукру справжньої європейської якості, аби задовольнити найвищі вимоги споживачів. Саме тому українці можуть бути впевненими, що одержують лише продукт флагманського гатунку, повністю безпечний для власного здоров’я. Запорукою цього є щорічна модернізація підприємств та міжнародна сертифікація.

Так, ТОВ «Старокостянтинівцукор» щорічно проходить аудит на відповідність вимогам системи FSSC22000 v4.1 – еталону харчової безпечності у світі. Водночас на ПрАТ «Шепетівський цукровий комбінат» впровадили систему менеджменту безпечності харчових продуктів ISO 22000.

Инфоиндустрия

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry