«Дніпропетровськгаз» розпочав поетапне обмеження газу для «Дніпроазоту»

Вже декілька місяців компанія АТ «Дніпроазот» не виконує свої договірні зобов’язання та не сплачують за послуги з доставки газу, сума боргу вже перевищила 200 млн грн.

Про це йдеться в повідомленні AT «Дніпропетровськгаз» на сторінці у Facebook.

12 січня «Дніпропетровськгаз» направив письмове повідомлення про те, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів про пооб‘єктове припинення газопостачання, компанія-боржник повинна самостійно припинити споживання газу.

18 січня о 9:00 фахівці «Дніпропетровськгазу» прибули до «Дніпроазот» з метою фіксації цього факту та опломбування обладнання, проте стикнулись з спротивом з боку «Дніпроазоту».

В компанії відмовились надати доступ до обладнання, про що будо складено відповідний акт. «Дніпропетровськгаз» був вимушений викликати поліцію та повідомити про перешкоджанню законним діям газорозподільної компанії.

Ніхто з представників «Дніпроазоту» не вийшов до газовиків та поліції, копію акту про недопуск до газового обладнання також не прийняли.

Відтак, о 14:00 18 січня компанія Дніпропетровськгаз почала поетапне обмеження розподілу природного газу на «Дніпроазот».

Інфоіндустрія