Ефективний світлочутливий гербіцид створили у Китаї

Вчені Інституту фізичних наук розробили новий вид світлочутливого гербіциду, що набуде широкого застосування у сільському господарстві.Останніми роками пестициди з контрольованим вивільненням (CRP) стали широко застосовуватись у сільському господарстві та сферах навколишнього середовища, повідомляє news.agropages.com.

Дослідники використовували нанокомпозит для розробки гербіцидної частини з обмеженим вмістом світла (LCHP), що означає, що вивільнення гербіциду залежить від його ультрафіолетового випромінювання.

рH-чутливий CRP може мати негативний вплив на ріст рослини, так як його застосування пов’язане з використанням лужного або кислотного розчину, а CRP, чия дія ґрунтується не температурному режимі, має дуже високу вартість виробництва.

Що стосується інновації, то за результатами тесту, цей гербіцид показав відмінну керованість при ультрафіолетовому випромінюванні, а при посиленні випромінювання – збільшення адгезійної здатності на поверхні листя бур’янів.

Дана розробка підтримана Національним фондом природничих наук Китаю, Асоціацією сприяння молодіжної інновації Китайської академії наук, Програмами науково-технічної служби Китайської академії наук та Головним проектом науки і техніки провінції Аньхой.

Інфоіндустрія за матеріалами news.agropages.com

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry