Фірташу передадуть підозру по облгазах

Фірташу передадуть підозру, готуються документи. Бюро економічної безпеки арештувало корпоративні права Д. Фірташа на суму 7,4 млрд. грн.

Провадження стосується зловживань, які були викриті в трьох облгазах Криворіжгаз, Волиньгаз та Чернігівгаз, підозра вручена трьом керівникам цих підприємств. Сума обґрунтованої підозри складає 240 млн грн.

За словами речниці БЕБ (бюро економічної безпеки) Олени Матвєєвої підозра буде вручена Дмитру Васильовичу Фірташу в Австрії за місцем його перебування. Документи готуються.

Підозри і провадження не стосуються хімічного бізнеса Дмитра Фірташа, та, за думкою аналітика ринку добрив і керівника ІА Інфоіндустрія, Дмитра Гордейчука звинувачення керівникам облгазів не зможуть істотно вплинути на роботу хімічної частини GroupDF  –  Ostchem.

Більше того, холдинг Остхем (Ostchem) закупив газ для безперебійної роботи на серпень, а продаж продукції виконав більше ніж на місяць наперед. За даними ІА Інфоіндустрія, два працюючих заводи холдингу Ostchem наразі використовують близько 90 млн кубів газу (1,44 млрд грн) щомісяця. Протягом червня та липня холдинг зумів виконати продажів добрив на 3 місяці завантаження підприємств наперед. По суті, сьогодні заводи виконують плани існуючих продажів.

Коментуючи події навколо СБУ та БЕБ прес служба Group DF спростовує всі звинувачення щодо топменеджерів та власників актиівів групи.

Інфоіндустрія

Читайте нас у Telegram

Підпишись на Infoindustry