На ринку мінеральних добрив в Україні почала працювати найбільша роздрібна мережа

Неймовірне злиття «УкрАгроНПК» та компанії «Агроімпорт», яке очікувалось ще в травні 2018 року, почало втілюватись у життя. На ринку запрацювала нова структура – «Ніка-Агротрейд».

 

 

Компанію «Ніка-Агротрейд» очолює Татарчук Руслан Васильович, що був і залишається довіреною особою власника компанії «Агроімпорт». У списку складів, з яких відвантажується продукція «Ніка-Агротрейд» вказані склади, що належать до компанії «УкрАгроНПК».

 

За офіційним листом , що був направлений у прес-службу Group DF відповіді не надано, тож можна припустити, що дві компанії «Агроімпорт» та «УкрАгроНПК» працюють під єдиним керівництвом і як одна структура, а операційна діяльність виконується через «Ніка-Агротрейд». Всього вказано 64 склади з продажу добрив. Згідно офіційної інформації уставний фонд компанії складає 1 млн . грн, адреса юридичної реєстрації вказана 03143, м. Київ, вулиця МЕТРОЛОГІЧНА, будинок 42, приміщення 42/1. Компанія заснована 29 травня 2018 року.

 

ТОВ «ТД «Агроімпорт ЛТД» зареєстрована за цією ж самою адресою.

 

Очікується, що новостворена структура буде продавати більшу частину продукції українських заводів групи OSTCHEM, крім того, компанія активно приймає участь у викупі товару від «Сумихімпром» та ДЗМУ – виробників комплексних добрив. Відомо також, що компанія імпортуватиме продукцію російських виробників NPK-добрив та білоруських калійних добрив.

 

Інфоіндустрія