Основні події в сфері захисту та живлення рослин, насінництва

Викладено основні та найактуальніші події на світовому та вітчизняному ринках добрив, насіння та засобів захисту рослин за період з 27.05.19 по 31.05.19. 

 

Новини на ринку добрив

Сумихімпром» визнав, що у першому кварталі 2019 р. стикнувся із труднощами збуту

Коефіцієнт завантаження всіх виробничих потуж­ностей підприємства за перші три місяці роботи склав 48,8%. Фактично за перший квартал поточного року нам вдалося виготовити 9,5 тис. тонн – двоокису ти­тану, 43 тис. тонн – мінеральних добрив, 73 тис. тонни – сірчаної кислоти, 14 тис. тонн – сульфату заліза.

Обсяг виробництва товарної продукції за І квартал в діючих цінах склав – 531 млн. грн., що на 26 млн. грн. менше, аніж в аналогічному періоді минулого року.

 

«УРАЛХИМ» увеличит мощности по выпуску нитрата кальция

АО «ОХК «УРАЛХИМ» приступает к масштабному проекту, в рамках которого планирует нарастить объемы выпускаемого нитрата кальция. Расширение производственных мощностей пройдет в филиале «КЧХК», г. Кирово-Чепецк. Дальнейшее производство будет ориентировано исключительно на внешний рынок.

Согласно проекту, существующие мощности по выпуску нитрата кальция, которые составляют 135 тыс. тонн в год, планируется увеличить на 93 тыс. тонн. Для этих целей на заводе будет построен новый производственный комплекс. Ориентировочный срок запуска – конец 2020 года.

 

Баржи с удобрениями разбиваются о плотину во время наводнения в Оклахоме

Две баржи врезались в плотину на вышедшей из берегов реке Арканзас в штате Оклахома, США, но к счастью не повредили само строение.

В баржах находились фосфорные удобрения. Наводнением вынесло суда из порта Маскаги.

Джей Райт, руководитель программ окружающей среды Департамента управления по вопросам окружающей среды Оклахомы заявил, что удобрения попали в воду в значительном количестве, но быстро растворились в сильном потоке.

 

Mosaic возобновила добычу фосфоритов в Бразилии

Mosaic Fertilizantes объявили о возобновлении добычи на своем руднике Catalão в штате Гояс, Бразилия. Шахта работает на полную мощность.

Новини в сфері захисту рослин та насінництва

 

«UKRAVIT» і UNIDO утилізуватимуть фреон і пестициди в Україні

В березні 2019 року найбільший вітчизняний виробник засобів захисту рослин і мікродобрив «UKRAVIT» виграв тендер UNIDO (Організації ООН з промислового розвитку) з реалізації української частини проекту «Скоординоване управління видаленням озоноруйнівних речовин (ОРР) і стійких органічних забруднювачів (СОЗ) в Україні, Білорусі, Казахстані та Вірменії».

У Франції епоксиконазол визнали ендокринним порушником

За словами Французького агентства з безпеки харчових продуктів ANSES, фунгіцид епоксіконазол, який використовується для обробки приблизно половини зернових культур у Франції і 70% полів під буряком. Питання про заборону цього фунгіциду ANSES підняло питання після того, як в кінці 2017 року ЄС прийняв нові правила, що стосуються пестицидів, які викликають ендокринні розлади.

Проекти стандартів МККЗР

1. Проект Поправок 2018 року до МСФЗ 5 Глосарій фітосанітарних термінів (1994-001)

2. Перегляд МСФЗ 8: Визначення статусу шкідливого організму на території (2009-005)

3. Вимоги до НОКЗР, якщо уповноважені органи здійснюють фітосанітарні дії (2014-002)

4. Вимоги до застосування методів обробки модифікованої атмосфери як фітосанітарного заходу (2014-006)

В Україну не пропустили заражене насіння льону з Казахстану

Партію зараженого насіння льону з Казахстану не пропустили на територію України. Фахівці виявили в насінні карантинний організм – повитицю польову. Її виявили 22 травня на митному посту “Житомир-центральний”.

Інфоіндустрія