Європейський досвід культурного коноплярства -анонс

Конференція з вирощування конопель пройде в Києві 22 березня 2020 року. 

 

В програмі заплановані виступи спеціалістів на різноманітні теми, які розкажуть про новинки та різноманітні способи вирощування коноплі, нові добрива, поділяться досвідом європейських колег.

 

Кому буде цікава конференція?

Послухати доповіді спікерів варто усім, хто займається домашнім садівництвом та бажає дізнатись, як можна збільшити свої врожаї на закритому й відкритому грунті.

Спікери підготували матеріали, що допоможуть гроверам вдосконалити технології вирощування конопель.Слухачі на протязі дня зможуть дізнатись про сучасні технології, лайфхаки та рекомендації для садівників.

Спікери та теми доповідей.

Протягом конференції слухачі зможуть ознайомитись з наступними доповідями:

Віктор Шулешко – провідний інженер мікроелектроніки. Вчений спеціалізується на спектральному аналізі, дослідженні спектрів люмінесценції та систем управління ВДЕ. Представить слухачам доповідь на тему «Led-технологія в вирощуванні конопель: наука, практика, результат»;
Денис Тарасов (підприємець) разом з  Андрієм Яремичем (дослідник та розробник систем автоматики для вирощування) розкриють тему “NeuroGrower – сервіс із майбутнього: як вирощувати найкращий канабіс у світі за допомогою колективного досвіду та штучного інтелекту.”
Ігор Шевченко – агроном-технолог, який спеціалізується на супроводі тепличних комплексів по технології вирощування та захисту сортів коноплі. Представить слухачам доповідь на тему «Захист рослин в ауті проти шкідників та хвороб».
Гуртовий Олександр (засновник компанії “Гідропонні системи України”) займається розробкою та проектуванням закритих гідропонних систем і представить на конференції свою тему “Види гідропонних систем, переваги та недоліки. Найбільш актуальні види для індустрії канабісу. Європейський досвід використання гідропонних систем в теплицях.”
Всього свої доповіді представлять 9 спікерів, у тому числі з США та Канади.

Відвідавши конференцію, садівники та аграрії зможуть розширити свої знання у сфері вирощування рослин у домашніх умовах, захисту від шкідників, насичення рослин корисними добривами.

Як купити квитки?

Купівля квитків доступна лише у режимі онлайн на сайті https://cannaconference.info/index.html

 

Читайте нас у Telegram

Пов’язані теми:

Популярні новини

Підпишись на Infoindustry