12 українських компаній органічного та молочного секторів узяли участь в виставці Anuga 2023 у Німеччині

У німецькому місті Кельн  з 7 по 11 жовтня 2023 року відбулась  одна з найбільших у світі міжнародних виставок харчових продуктів та напоїв Anuga 2023. Національні стенди органічного та молочного секторів України були представлені дванадцятьма компаніями. Їх  участь у виставці стала можлива завдяки державній установі «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» в межах національного проєкту Дія.Бізнес,  під патронатом Міністерства аграрної політики та продовольства України. Для обох секторів таке представництво на виставці Anuga  відбулося вперше.

Крім цього, органічна продукція була представлена на виставковій площі Organic Supermarket в межах Anuga Organic 2023, а саме: олія соняшникова, сік яблучний, фруктове пюре, заморожені та сублімовані ягоди, ягідні пасти, волоські горіхи,  молоко, кисломолочні продукти, твердий сир, різноманітні крупи, пластівці, борошно та мед.

За 5 днів роботи на виставці українські виробники органічної та молочної продукції провели десятки B2В-зустрічей із потенційними покупцями, вивчали тенденції світових ринків, відвідували профільні заходи із ключовими стейкхолдерами харчової промисловості та інше.

Довідково: Національні стенди органічного та молочного секторів України на Anuga 2023 організовані ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» в межах національного проєкту Дія.Бізнес під патронатом Міністерства аграрної політики та продовольства України. Партнерами також стали громадська спілка «Органічна ініціатива» (органічний сектор) та громадська організація Unite Ukraine (молочний сектор) за підтримки Швейцарії через Державний секретаріат Швейцарії з економічних питань (SECO).

Читайте нас у Telegram

Підпишись на Infoindustry